בעיות מילוליות 801
יום ראשון, 19 בינואר 2014
שאלה 1
1.
3 ק"ג
תפוחים ו-
5 ק"ג
אגסים עולים יחד
25 שקלים.
4 ק"ג
תפוחים ו-
2 ק"ג
אגסים עולים יחד
17 שקלים.
מהו המחיר של ק"ג תפוחים, ומהו המחיר של ק"ג אגסים
?
אין תגובות:
הוסף רשומת תגובה
רשומה חדשה יותר
רשומה ישנה יותר
דף הבית
הירשם ל-
תגובות לפרסום (Atom)
אין תגובות:
הוסף רשומת תגובה