בעיות מילוליות 801
יום ראשון, 19 בינואר 2014
שאלה 2
1.
5 ק"ג
תפוחים ו-
3 ק"ג
אגסים עולים יחד
26
שקלים.
התשלום
עבור
4 ק"ג
תפוחים גבוה בשקל אחד מהתשלום עבור
2 ק"ג
אגסים.
מהו המחיר של
1 ק"ג
תפוחים, ומהו המחיר של
1 ק"ג
אגסים?
אין תגובות:
הוסף רשומת תגובה
רשומה חדשה יותר
רשומה ישנה יותר
דף הבית
הירשם ל-
תגובות לפרסום (Atom)
אין תגובות:
הוסף רשומת תגובה