בעיות מילוליות 801
יום ראשון, 19 בינואר 2014
שאלה 31
3 ק"ג
שזיפים עולים 2 ₪ פחות מ-
5 ק"ג
אגסים.
4 ק"ג
שזיפים עולים 9 ₪ יותר מ-
2 ק"ג
אגסים.
א.
מה המחיר של קילוגרם אחד של שזיפים?
ב.
בכמה אחוזים גבוה מחיר השזיפים ממחיר האגסים?
אין תגובות:
הוסף רשומת תגובה
רשומה חדשה יותר
רשומה ישנה יותר
דף הבית
הירשם ל-
תגובות לפרסום (Atom)
אין תגובות:
הוסף רשומת תגובה