בעיות מילוליות 801
יום ראשון, 19 בינואר 2014
שאלה 3
1.
4
חבילות מרגרינה
ו- 3 חבילות חמאה עולות יחד
27
שקלים.
התשלום עבור
10
חבילות מרגרינה שווה לתשלום עבור 6
חבילות מחאה.
מהו מחירה של חבילת מרגרינה, ומהו מחירה של חבילת חמאה?
אין תגובות:
הוסף רשומת תגובה
רשומה חדשה יותר
רשומה ישנה יותר
דף הבית
הירשם ל-
תגובות לפרסום (Atom)
אין תגובות:
הוסף רשומת תגובה