בעיות מילוליות 801
יום ראשון, 19 בינואר 2014
שאלה 11
1.
מחיר ק"ג עגבניות גדול ב-
ממחיר ק"ג פלפלים.
ראובן שילם
144
שקלים עבור
12 ק"ג
עגבניות ו-
15 ק"ג
פלפלים.
חשבו את המחיר של ק"ג פלפלים.
אין תגובות:
הוסף רשומת תגובה
רשומה חדשה יותר
רשומה ישנה יותר
דף הבית
הירשם ל-
תגובות לפרסום (Atom)
אין תגובות:
הוסף רשומת תגובה